Megoldott

Ottfelejtett betonelemek

A Nyár utcában a gázvezeték felújítása után otthagytak néhány betonelemet felfordítva zöldterületen.
Ezek az elemek amellett, hogy nem túl szépek, összegyűjtik az esővizet és így a talaj szárazabb lesz, a fák kevesebb nedvességet kapnak, illetve ezekben a pangó vizekben szúnyoglárvák is kifejlődhetnek a későbbiekben.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nyár u. 43

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, elvitték őket :) Köszönjük!
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre maradtak az elemek, de most a szomszédos házak szigetelése miatt itt alakították ki a munkaterületet, szóval még egy jó ideig nem fog történni semmi az ügyben.
  • Szatmáry László visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A gázvezeték rekonstrukció, amely több száz panel lakás ellátását biztosítja, még nem zárult le, mivel a téli időszakban nem akarták veszélyeztetn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szatmáry László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Farkas-erdő, Farkaserdő utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére