Megoldásra vár

hiányzó fa német diszkont üzlet előtt -Kondorosi út

Anonim Járókelő

hiányzó fa német diszkont üzlet előtt

Budapest, Kondorosi út 7, 1116 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 7

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.03.17. 10:53 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére