Válaszra vár

Beszakadt a járda

Anonim Járókelő

Beszakadt a járda, alá mosta a víz úgy tűnik. Lehet már más is bejelentette mert egy fa darabbal meg volt jelölve már. Eléggé balesetveszélyes mert a lyuk körül is omlik be a térkő.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rózsalevél u. 50

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére