Megoldásra vár

Kallódó bevásárló kocsik

A Mexikói út - Mogyoródi út sarkán felejtve "parkolnak" tízes nagyságrendben bevásárlókocsik, feltehetően a közeli Tesco és Lidl árúházakból.
További bevásárló kocsik a Várna utca 3 szám előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 14

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kérését (1002188) frissítettük. További megjegyzések hozzáadásához használja ezt az e-mailt.
    ----------------------------------------------

    Szekfű Orsolya, 2021. márc. 18. 9:03 CET

    TESCO- GLOBAL Áru
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Lidl"-ról "Tesco"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Lidl

  • Kovács Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    További bevásárló kocsik a Várna utca 3 szám előtt.
  • Kovács Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére