Megoldott

Elhagyott rendszám nélküli autó

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021. 03. 07.
A hátsó rendszámot tegnap levették. Kipakoltak az autóból, és elhajtottak. Most már rendszám nélkül áll közterületen.

----------------------

Kossuth Lajos utca Ady Endre sarok Csepel. A Spár rakodási hátsó ajtajával szemben. Egy zöld kis autó, első rendszám hiányzik. Visszapillantó hiányzik. Az ajtók csavarhúzóval vannak zárva. A belső tér tele szeméttel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 24

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték az autót.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kossuth Lajos utca Ady Endre sarok Csepel. A Spár rakodási hátsó ajtajával szemben. Egy zöld kis autó, első rendszám hiányzik. Visszapillantó hiányzik. Az ajtók csavarhúzóval vannak zárva. A belső tér tele szeméttel."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 03. 07. A hátsó rendszámot tegnap levették. Kipakoltak az autóból, és elhajt...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs rajta rendszám
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A hátsó rendszámot tegnap levették. Kipakoltak az autóból, és elhajtottak. Most már rendszám nélkül áll közterületen.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.


  • 512/022/111/21

    Tisztelt bejelentő !

    A gépjármű hátsó rendszámmal rendelkezik.
    2022.09.01. műszaki vizsgával rendelkezik.

    Budapest. 2021. március 1.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Igazgató helyettese
    ...
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    512/022/111/21

    Tisztelt bejelentő !

    Köszönjük a bejelentés, intézkedünk.

    Budapest. 2021. február 27.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Igazgató helyettese

    Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Közterületfenntartó Zrt. (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére