Megoldásra vár

Betört tábla és elavult hirdetmény

Tisztelt III. kerület!
A Kadosa utca és a Római part kereszteződésénél lévő kerületi hirdetőtáblát betörték. Valamint a benne lévő hirdetmény sem naprakész. Kérem, hogy javítsák a táblát és cseréljék a hirdetményt!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római part 30

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét! Tájékoztatom, hogy a hirdetőtábla üvegezése, valamint a plakát cseréje ügyében az intézkedés folyamatban van. A munka elkészültéig kérjük szíves türelmét.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Attila
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Halott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétszakadt zászló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére