Megoldott

Balesetveszélyes csatornafedél

Bp. XVI. kerület Szabadföld út 17. sz előtt van egy csatornafedél a kerékpár út mellett, ami elég rossz állapotban van. Nemcsak a víz mosta ki az alapját, hanem a teherautók is járnak rajta rendesen. Illetékes CSATMŰVEK.

https://www.google.hu/maps/place/Budapest,+R%C3%A1di%C3%B3+u.+1,+1164/@47.5199459,19.2191174,3a,15y,172.77h,68.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9LUqhsZ_q6OKtWLvun85wA!2e0!7i16384!8i8192!4m5!3m4!1s0x4741c4575bd940d3:0xdd2873f4c0740280!8m2!3d47.5209271!4d19.2213732

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szabadföld út 17

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szász József Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink gondoskodtak a
    tisztítóakna szintbehelyezéséről.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikációs vezető

    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szász József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budapest Hajógyári sziget Hrsz: 23796/58 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére