Megoldott

Rossz állapotú UPC fedlap

Anonim Járókelő

XI.Kelenhegyi út 23 b előtt rossz állapotú UPC fedlap. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenhegyi út 23

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia citizen x!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizt...
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • citizen x hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC-1775098/2-2021
    Ügyfélszám: -5484798
    Ügyintéző: Lengyel Szilvia
    2021. 03. 02.

    Kedves Bejelentő!

    2021.02.26-án érkezett megkeresésed alapján az alábbiról tájékoztatunk.

    Adatbázisunkat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatához fordult, elektronikus levele megérkezett levelezési csoportunkhoz!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a hatályos Általán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére