Megoldásra vár

Akut parkolási szabálysértés

A Bercsényi utcában az ALLEE felüli oldalon végig tilos a parkolás, amit táblák is jeleznek töb ponton, sőt ki is van írva, hogy tűzoltó felvonulási terület, viszont állandó jelleggel parkolásra használják a területet, a szabályokat megszegve, viszont a közterület felügyelet láthatóan nem tud (vagy akar) megbirkózni a feladattal. A többszáz férőhelyes mélygarázs pedig ott van alattuk. Bele se merek gondolni tűz esetén milyen káosz lenne a környéken, ki-kire fogy majd mutogatni, hogy nem végezte a dolgát. Ezt megelőzvén kérem önöket, mint felelős személyeket, hogy dolgozzanak ki hatékony intézkedési tervet a szabályok betartatása és az emberéletek megvédése érdekében. Kérem ne rögtön a közterületnek passzolják az ügyet, ez felsőbb döntést igénylő kérdés. Reménykedem és bízom a határozott és felelős intézkedések meghozatalában.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 8-10

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 79064 -es számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A tűzoltó felvonulási területet az ingatlan üzemeltetőjének feladata kijelöltetni és az erre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sietik el a választ és a megoldást sem. :(
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • g g bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rokkant parkolo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Kettős megállóban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére