Megoldott

szabalytalanul parkoló autó

A XIII. kerület, Hollán Ernő utca sétálóutcává alakított szakaszán a héten harmadjára parkol egy rendszámmal rendelkező sötétkék Volkswagen Polo típusú személyautó. Ez szerintem nem szép, ráadásul valószínűleg szabálysértő is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hollán Ernő u. 3

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett szabálytalan parkolást a Közterület-felügyelet kivizsgálta. Ennek alapján megállapítást nyert, hogy a gépjármű rendelkezik érvényes mozgássérült igazolvánnyal,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Mozgássérült igazolvány a szélvédő mögött, teljesen szabályos a járdán parkolás.
  • Balogh Annamari elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére