Válaszra vár

Ott hagyott roncs autó

Hónapok óta áll a Szél utcai óvoda előtt ez a roncs autó

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szél u. 23-25

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük!

    Budapest, 2021. március 1.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Asszem érvényesek a papírjai.
  • Balogh Annamari elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kivont gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kiégett roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Miklós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére