Megoldott

Járda hiányos helyreállítása a Vízművek részéről

Kispesten a Báthory utca - Nádasdy utca kereszteződésében szeptember elejétől végzett munkálatokat a Vízművek, melynek keretében 2 mély gödröt ástak az utca két sarkán a járda felbontásával.
Sajnos utána hiányosan állították helyre a burkolatot, 6 díszkő hiányzik.
Továbbá a helyszínen maradt egy BKK Közút felirattal ellátott "talp" és egy kevés kőtörmelék.
Kérem, fejezzék be a járda helyreállítását, szállítsák el a kőtörmeléket és az itt maradt talpat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK Közút talp eltűnt, járda javítva, bár nem a leggyönyörűbben...
  • XIX. kerület Kispest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy az Önkormányzat lehetősége szerint eljár a kivitelező, a kezelő és a beruházó vonalán.

    Tisztelettel:

    Vagyongazdálkodási és Városüzemeltetési Iroda
    Városü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére