Megoldott

Elmozdult (beszakadt) fedőlemez az Újpesti vasúti hídon

Az Újpesti vasúti híd (északi összekötő) újpesti végén az északi járdán a csatornafedő lemez kb. egy hete elmozdult (beszakadt). Mivel ezen a szakaszon a közvilágítás sem működik, ez rendkívül balesetveszélyes sötétedés után, lévén ezen a járdán nagy forgalmú a kerékpáros közlekedés is.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtenné, hogy a közvilágítással kapcsolatos észrevételét beküldi egy újabb bejelentés formájában? Ezt a bejelentést pedig ezennel megoldottként lezárom.
    Köszönöm.
  • Békési Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az intézkedést!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését, amellyel kapcsolatosan az alábbiakban tájékoztatjuk.

    A járdában lévő balesetveszélyes aknafedőlapot Pályavasúti Területi Igazgatóság Budapest, Híd és Alép
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Békési Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A beszakadt fedőt kicserélték, most már teljes szélességében járható az út azon a szakaszon.
    A világítás viszont pénteken még nem működött.
  • Békési Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon a közvilágítás is a MÁV területe? A hídra felvezető kanyarban 2, vagy 3 lámpa is van, de egyik sem ég. Pont a csatornafedő előtt.
  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Békési Úr!

    Köszönjük megkeresését, amelyben az Északi vasúti összekötő hídra felvezető gyalog- és kerékpárúton beszakadt fedőlapot jelezte.

    A vasúti híd összes műtárgyának karbantartása a M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Békési Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére