Megoldott

Szemét a kispesti zeneiskola körül

A kispesti zeneiskola körül a lakótelep közepén rengeteg szemét van.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Batthyány u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIX. kerületi Zöldprogram Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy figyelemmel kíséri környezete köztisztasági állapotát,
    és jelezte, milyen problémát tapasztalt.

    Tájékoztatom, hogy az észlelt és jelzett illegális hulladék
    elszál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Heuer Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére