Megoldott

Otthagyott, félrerakott kőtömb.

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről.
a kőtömb eltávolítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bécsi u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kőtömböt a jelzett területről elszállítottuk.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Mozog a járólap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Petőfi Sándor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leesett kerítőkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Pesti alsó rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére