Megoldott

Kötömb a növényszigetben.

FRISSÍTÉS: 2021.03.15.
Az eredeti bejelentésben jelzett kőtömb még mindig ott hever. A támfal több helyen leomlott, javításra szorul, bejelentő újabb képei kommentben láthatóak.
----------------------------------------------

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről.
a kőtömb eltávolítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 135

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 78926-os számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kockakő elszállításra került.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest, 2...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről. a kőtömb eltávolítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.15. Az eredeti bejelentésben jelzett kőtömb még mindig ott hever. A támfal több helyen leomlott, javításra szorul, bejelentő újabb képei komme...

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. hazudott!!!
    A kő még mindig a növénykazettában van!
    A PROBLÉMA NEM OLDÓDOTT MEG!!
    Kérem szépen a probléma ismételt elküldését az illeté...
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    2.
    A tér teljes díszszegélyzetének javításának esedékessége!!
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszínen a kiemelt növényágyásból a kőtömb elszállítása
    megtörtént.

    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    T...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtte a bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára nőtt faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére