Válaszra vár

Összetört autó ZÖLD területen

Kérem ne figyelmeztessék csak az autó tulajdonosát! Ne a zöld területen tárolja az autóját! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemem láttára ment el a közterület felügyelet előtte. Persze semmit se csináltak.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig itt áll. ????????????????
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is itt áll. Kiértesítés sincs már.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ott hagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szél utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Chrysler

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kunigunda útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Mitsubishi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fehérítőgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére