Válaszra vár

Konténer foglalja a helyet

Anonim Járókelő

A konténer elfoglalja a helyet feleslegesen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Dániel
    Békahát utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    0306-Kiscelli utca - Zápor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ruhadarabok a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére