Megoldott

Kintfelejtett jelzőtáblák

Az árvíz után elfelejtették visszacserélni a kerékos táblákat. Csatolom a streetview korábbi képeit is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahhoz képest, hogy már 1 hónapja megoldották, csak most válaszoltak..., Azért köszönjük!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (789)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Intézkedtünk a II. kerület Üstökös utcá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az értesítést, üdv.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra kellene állítani, korábban már küldtem róla képeket.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a 3. képet, legközelebb 1 képet csinálok a 3-ból :)
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a 2 képet.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindegyik jelzett tábla problémája megoldva.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítottam, üdv: admin
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanezen az útvonalon kicsit arrébb szintén kint felejtettek egy táblát. Csatolom a képet.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, a rendszámot elfelejtettem kitakarni.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetes pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyirányú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Viktor Kovács
    Illetékes: Budapest Közút
    Felhévízi utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére