Megoldatlan

Kuka eltűnése

Tisztelt Ügyintéző!
Kérem szíves közbenjárását.
A 3. Kerület Petur és Dósa utca kereszteződésében volt kihelyezett kuka. Sajnos az egyik napról a másikra eltűnt. Sokan sétáltatnak kutyát a környéken, illetve egy iskola is található itt, nagyobb a gyalogos forgalom. A környéken így is kevés a kuka, kérem helyezzék vissza.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Dósa u. 33

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes válaszból: "a kormányzati megszorítások miatt a Fővárosi Önkormányzat kénytelen volt csökkentett műszaki tartalmat megrendelni. Ezt az FKF igyekszik hatékonyabban összehangolni a köztiszt...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékgyűjtőt bevontuk és nem áll módunkban visszahelyezni azt.
    A közterületi hulladékgyűjtő edények üzemeltetését a Fővárosi Önkorm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Galambürülékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg szemét a vízparton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Buszmegállóban mindig tele a kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kolostor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére