Megoldott

óriás a buszmegállóban

Anonim Járókelő

Kérem javítsák az óriáskátyút ez már a buszmegálló része és balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nagyszeben tér

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    kész lett
    köszönjük
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez Budapest közút.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére