Válaszra vár

Járda

Anonim Járókelő

Járda rossz állapotban van,elbotlàs veszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 35

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére