Megoldott

Eltömődött csatorna-lefolyó

Eltömődött csatorna-lefolyó a Kassai utcában

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kassai u. 24a

Hozzászólások

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Perfect!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését.
    A víznyelő még akkor tisztítva lett, csak a válasz maradt el. Kérjük megoldottra tenni az ügyet.

    Tisztelettel:
    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére