Megoldásra vár

A növénykazetta sem ér már semmit

A közterület felügyelet soha nem bünteti a járdán parkoló autókat. Jó lenne ha elkezdene végre dolgozni a közterület felügyelet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványukra válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda- Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leparkolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca / Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leparkolt kapubejáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    5 parkolóhely elvéve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére