Válaszra vár

Szabálytalan parkolás a XII. Kerületben

Anonim Járókelő

A Greguss és a Kél golyó utca sarkánál rendszerint szabálytalanul parkolnak le autók. Az utcából kikanyarodni is szinte lehetetlen az ilyen esetek miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kék Golyó u. 15c

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rácz Aladár köz (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ágnes út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Avar utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére