Válaszra vár

Kátyúk a Hungária körúton.

Budapest, XIV. Ker. Hungária körúton több kátyú is található, ez itt csak egy kis ízelítő ( a többit már hónapok óta bejelentettem, persze szokás szerint nem csinálták meg ) az újabbakból. Jelen kátyúk az Árpád híd felé vezető oldalon közvetlenül a Besnyői utca előtt a legkülső sávban találhatóak ( tehát a parkoló autók melletti sávban, egyébként ebben a sávban van a legtöbb, amiket már bejelntettem ). Sürgős javításokat kérek ezen a szakaszon, kedves BKK itt
70 !!! Km/h val lehet közlekedni. Ilyen "minőségű" utakon ez elég balesetveszélyes!
Üdvözlettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 41

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére