Megoldott

Galambtetem

Döglött galamb a járda közepén

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pap Károly u. 20

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a galamb tetem elszállítása megtörtént.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.
    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Bányász Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére