Megoldásra vár

Elfordult kresztábla.

Budapest, XIV. Ker. Pillangó utca 22. előtt ( közvetlenül a pizza king express után ) elfordult, elfordították a közlekedési táblát. Jelenleg a képeken látható módon párhuzamosan áll az úttestel az autósok nem láthatják ilyen formában a tájékoztatást. Mellesleg az útburkolati jelek is le vannak kopva. Ilyen formán se a táblára, se a felfestésre nem lehet hagyatkozni, tájékozódni, különösen este. Kérem a tábla helyes irányba történő vissza állítását. Itt jegyezném meg, hogy nem ártana az útburkolati jelek felfestését is pótolni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 22

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük. Az útburkolati jelek felújítását
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére