Válaszra vár

Faágak.

Budapest, XIV. Ker. Pillangó utca 16. számnál ( kb. a pillangó irodaház előtt ) zöldhulladék, letört faágak találhatóak.
Kérem elszállításukat.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 16

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére