Megoldott

Kossuth Lajos utca úthiba

Jelentős úthibák és törmelékek találhatóak a Kossuth Lajos utca elején.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Szent István tér 13

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavítva. Köszönöm! Megkérdezhetem, hogy a törmeléket és az öklömnyi darabokat miért hagyják ott? (fotó) Nem gondolják balesetveszélyesnek? Kire bízzák az eltávolításukat?
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    2 kátyú - Leányka u. 1.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére