Válaszra vár

Kerékpárok

FRISSÍTÉS 2021. 03. 08.
Újbuda Közterület-felügyelet válasza:
Tájékoztatom hogy bejelentése tárgyában a Közterület-felügyeletnek hatásköre nincs intézkedni , azt további ügyintézésre a Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Főosztályára áttettem.

----------------------

Ha a kerékpárok lezárására használt mobilitási ponton több olyan kerékpár is van, ami több, mint egy éve gazdátlanul rostokol, akkor azok eltávolítását lehet kezdeményezni valahol?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér - Műegyetem M

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Fővárosi terület, de amúgy ez egy joghézag. Mivel nincs az autónak rendszáma, így nem állapítható meg a tulajdonosa, akit így nem lehet értesíteni, így nem szállítható el. Kéne erre valami jogszabály...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Ha a kerékpárok lezárására használt mobilitási ponton több olyan kerékpár is van, ami több, mint egy éve gazdátlanul rostokol, akkor azok eltávolítását lehet kezdeményezni valahol?"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 03. 08. Újbuda Közterület-felügyelet válasza: Tájékoztatom hogy bejelentése tárgyában a Közterület-felügyeletnek hatásköre nincs intézkedni , azt további ügyintézésre a Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Főosztályára áttettem. ---------------------- Ha a kerékpárok lezárására használt mobilitási ponton több olyan kerékpár is van, ami több, mint egy éve gazdátlanul rostokol, akkor azok eltávolítását lehet kezdeményezni valahol?"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy bejelentése tárgyában a

    Közterület-felügyeletnek hatásköre nincs in-

    tézkedni , azt további ügyintézésre a Budapest

    Fővá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Árpád!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét jutt...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Horváth Kávai Árpád bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére