Megoldott

Lomisok foglalják a terepet

Anonim Járókelő

Tisztelt Közterület-felügyelet!

Közeleg a lomtalanítás napja és ahogy minden évben a lomisok most is megjelentek. Ugyan őket még nem látni, de egy gumikereket és egy táblát már itt hagytak lomis foglalva felirattal a Katona József utca 9-11 előtt. Kérem, távolítsák el a kiláncolt szemetet és a lomtalanítás alatt fokozottan ellenőrizzék a területet. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 11

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A hulladék elszállításra került.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    El is vitték mind a kettőt. :) Köszönöm szépen!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére