Megoldott

Forgalmi lámpa nem működik

XVI. Veres Péter út - Baross Gábor utca csomópontban a forgalmi lámpa megint nem működik. Rendkívül sokszor romlik el aminek biztos van valami oka. Kb 11 nappal ezelőtt is elromlott. (Akkor is bejelentettem és meg is javították).
Múltkor készült fotót csatolok...

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 121

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Veres Péter út - Baross Gábor utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpás forgalomirányítással kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpa szerviz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére