Megoldott

Fa tövébe dobált falról leesett, széttört márványlap.

FRISSÍTÉS - 2021.03.19.

A FŐKERT válasza:
A bejelentésben szereplő burkolati elem eltávolítása nem Társaságunk feladata.
A mellékelt képen egyértelműen látszik, hogy melyik épületről vált le.
Az ügyben hatósági jogkörrel rendelkező rendészeti szervnek áll módjában eljárni( felszólítani a felelőst).

----------

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről.
A fa tövéből, a széttört márványlap eltávolítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 13

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!

    A "JAROKELO-BUDAPEST-00078475" sz-ú bejelentésére hivatkozással tájékoztatom, hogy megkerestük az érintett ház - ahonnan a lábazati márvány lap hiányzik - közös képviselőjét, hogy...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről. A fa tövéből, a széttört márványlap eltávolítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!"-ról "FRISSÍTÉS - 2021.03.19. A FŐKERT válasza: A bejelentésben szereplő burkolati elem eltávolítása nem Társaságunk feladata. A mell...

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078475 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A márványlap helye:
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lomtalanítós tábla az oszlopon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Ugron Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegálisan lerakott hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Beléndek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére