Megoldott

Elhagyatott tábla

Tisztelt Illetékes!
A Római tér sarkában, a postánál lévő bokorban egy elhagyatott tábla hever egy ideje. Kérem, hogy szállítsák el!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római tér 16

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A fenti számú bejelentésben jelzett táblával kapcsolatban tájékoztatom, hogy az 2021. 02. 17-én elszállításra került.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügye...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hajógyári sziget szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Óbudai-Sziget (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Váradi utca sok szemét a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dől a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére