Megoldott

Méterenként kátyúk

A Kossuth Lajos utca 114-122 házszámok mellett található út(Béke tér, Szent István felöli oldalon) több részén nagyobb kátyúk találhatóak. Kérem ezek javítását! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 116

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1103/1/2021/V4

    Tisztelt Bejelentő!
    Szeretnénk megköszönni, hogy észrevételével segíti a kerületben végzett munkánkat. A lakosság odafigyelésével, jóindulatú visszajelzéseivel tudunk köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy úthiba, repedések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére