Megoldásra vár

Közterületi parkolás akadályozása kukákkal

A közelmúltban felvettem egy bejelentést: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/76933/kozteruleti-parkolas-akadalyozasa-kukakkal

Akkor az a válasz érkezett, hogy figyelmeztették a Ziegler-t a parkoló szabadon tartására. Ez körülbelül 1 napig se tartott, következő szombaton ismét ott voltak a kukák. Bejelentést tettem telefonon, azt mondták más nap kimennek, ha reggel is ott lesznek a kukák feljelentik őket. Akkor másnapra eltűnt, azóta viszont MINDEN pénteken kihúzzák a kukákat és csak hétfőn reggel viszik be, egyáltalán nem törődnek azzal, hogy akadályozzák a parkolást.

Tehát a probléma NEM oldódott meg.

Felháborító. Kérem a tisztelt Önkormányzatot, hogy olyan megoldást találjon erre a problémára, ami végleges.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 26

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet többször ellenőrizte a Ziegler ostyagyár előtti területet. A gyár vezetése ígéretet tett , hogy a panaszok kapcsán felmerült problémák megoldásaként a pént
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kovacs Daniel Akos hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi lenne ha valaszolnanak? A 13. keruletnek is addig fontos egy parkolasi problema ameddig buntetni lehet erte az autost, amikor mar az autosnak van gondja, akkor megy a hallgatas.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kovacs Daniel Akos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére