Megoldott

Megsüllyedt térkő

Tisztelt Illetékes!

Pár héttel ezelőtt javítását végeztek a jelzett területen, és sajnos az itt lerakott térkő pár centit megsüllyedt a környezetéhez képest. Kérem, hogy javítsák a hibát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Keszkenő u. 18

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Képet végül nem csináltam, de elkészült a javítás, köszönöm a segítséget!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett területen elektromos üzemzavarral kapcsolatos munkák folytak. A helyreállítás után megsüllyedt szakasz javítására a Közszolgáltató Zrt. felszólította a kivitel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma dolgoztak rajta, a héten küldök képet, ha elkészült :)
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Földkupacok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére