Megoldatlan

Hősök terén az emlékmű korláton a kapuzárat megrongálták

Tárva-nyitva volt, becsuktuk, mert 40 éve úgy tudjuk, ide nem szabad bemenni

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök tere

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram/Asszonyom!
    Köszönjük bejelentését a Nemzeti Hősök emlékköve kerítése kapuzárának megrongálásáról. Értesítését a Hősök terei emlékmű-együttes tulajdonosa, a Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. ré...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Választási molinó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére