Megoldott

Rossz helyen lévő tábla és szemetes

1. Az oszlop a kerékpársávban van, át kellene helyezni a korlát mellé.
2. A szemetes akadályozza a kerékpárközlekedést, ha az oszlopot nem lehet áthelyezni, legalább a szemetest kéne áttenni más helyre, vagy legalább az ellenkező oldalra forgatni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Megoldva!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a visszanyitást!

    Csatolom a képet a megoldásról, köszönet érte!
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    megnyitottam.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra megnyitni, hogy képet tölthessek fel. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd akkor fogom elfogadni az önkormányzat válaszát, ha a kérés teljesült. Ennek ellenére örülök, hogy intézkedtek.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét kérném, hogy egy probléma ne legyen legyen megoldott státuszú, amíg csak ígéretet kaptunk. Köszönöm.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (784)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az oszlop mielőbbi áthelyezéséről intézkedtünk.

    É...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazából a kerékpárút van rossz helyen, az úttesten kellene lennie pl. nyílt kerékpársáv formájában. Kapcsolódó videó: http://www.youtube.com/watch?v=XbgQl6hSsd4
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barotai Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Táborhegyi lépcső (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére