Válaszra vár

Kidolt fa

A XI kerület bardfain utcai. Busz megallonal. Ki van dőlve a fa.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 59-61

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XI. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078352 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Kreutzer Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére