Megoldatlan

Utcanév tábla hiánya

A III.kerületi Benedek Elek utca és Leányfalú utca sarkon 3 oldalról is hiányoznak a Benedek Elek utcanév táblák.Aki a Leányfalú utcán jön sehonnan sem tudhatja milyen utcába szeretne bekanyarodni!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azzal még megfejelném hogy az utcában található az Óbudai Rehabilitációs és Foglalkoztatási Központ is,ami ha jól tudom önkormányzati fenntartású!!! Innentől kezdve no komment.....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Át lehet csoportosítani a pénzeket, ha valóban szükség van rá, a fontosabb dolgokra. Ehhez csak akarat kell. Hiányzik a hozzáállás, igaz, kedves Falvai Tomika?
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy új utcanévtábla 9900 forint. Évente kerületenként talán 40-50-et kell pótolni, itt meg jelen esetben három tábláról van szó.
    30ezer forint megterhelő az Önkormányzatnak? Vajon mennyi év végi jutal...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Dohány László Úr!

    MIvel az utcanévtáblák pótlására elkülönített költégvetési lehetőségeink korlátozottak, ezért a táblák pótlását csak a következő évben tudjuk elvégezni.
    Addig is szíves tür...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Dohány László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    se járda,se tábla,se fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zsófia utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    megtévesztő utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére