Megoldásra vár

Útburkolati jel lekopása az Árpád hídon

Anonim Járókelő

Az Árpád híd Szentlélek tér felőli oldalán a hídról levezető két sávot elválasztó útburkolati jel szinte teljesen lekopott. A jelenlegi állapotban úgy tűnik, hogy csak a szélső sáv vezet le a hídról és emiatt sokszor balesetveszélyes helyzet alakul ki amikor a belső sávból is lekanyarodnak autók a hídról és majdnem összeütköznek a külső sávból az azonos levezető sávba igyekvő többi autóval.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Árpád híd lehajtó ágán az útburkolati jelek felújítása már 2020. évi fenntartási programunkban is szerepelt. Sajnos tavaly más projektek prioritása miatt nem került sor a kivit
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eltűnt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mátyáshegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott biciklis piktogramok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére