Megoldatlan

A zebrán vízelvezetési probléma.

Nem elég az autósokra figyelni, még a zebrán levő tavacskát is kerülgetni kell.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kresz Géza u. 40

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    az ígéret ellenére mégsem készült el 1 éven belül
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sincs kész.
  • K Gergő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a járókelő csapatnak, hogy utánajárt, a többi szereplőkről gondoltakat meg inkább nem írom le…
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval áprilisban megrendelte a közszolgáltató a javítást, most meg közli, hogy nem tartozik a hatáskörébe?
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett terület nem a kerületi Önkormányzat fenntartásában van. A bejelentést továbbítottuk a Budapest Közút Zrt. Részére illetékességből.

    Köszönöm, hogy segíti munká
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy icipici eső és máris ez van. Nem történt azóta semmi.
  • K Gergő visszajelzésére vár.

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyenkor a hivatalok megszabnak saját maguknak valami határidőt ezek kijavítására? Vagy milyen gyakran kell jelezni, hogy még mindig nem történt semmi?
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Május 30, semmi változás
  • K Gergő visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzése alapján a Közszolgáltató Zrt. megrendelte a hiba kijavítását.

    tisztelettel

    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 19-i állapot, nem úgy tűnik, mintha történt volna bármi is.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett hibát a Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta és megrendelte a javítását, a munka várhatóan március 31 napjáig elkészül.

    Köszönöm jelzését.
    ________________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kàtyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúszőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Bulcsú utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére