Megoldásra vár

Kátyús út

Anonim Járókelő

A Péterhegyi út 54 szám közelében (Shell kút kijárat környéke) az örmezei P+R parkoló iránya felőli oldalon egy mély, éles peremes kátyú alakult ki, ami komoly kárt okozhat a gumiabroncsban, illetve futómű elállítódás probléma is lehet belőle. Az esetleges anyagi károkat pedig nem lehet behajtani senkin.
A most bejelentett rész 3 havonta kitörik és csak Önöknek köszönhető, hogy a bejelentést követően kb 1 héten belül jönnek az útkarbantartók és kitöltik, de persze az eredmény sajnos sosem tartós, mert csak egy gyorsjavítást végeznek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 54

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a PDF-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balogh Annamari elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére