Megoldott

Eső idején megközelíthetetlen gyalogátkelőhely és villamosmegálló

Eső idején megközelíthetetlen a gyalogátkelőhely és villamosmegálló a Fehérvári úton a Kalotaszeg utcánál. A hiba korábban is előfordult, állítólag tisztították a víznyelőt, d a probléma azóta is rendszeresen újra és újra jelentkezik. Emiatt (több méter széles, kb 10-12 méter hosszú és vagy 10-15 cm mély pocsolya az út szélénél) a gyalogosok az út hosszában kénytelen mozogni a megállószigethez, a kerékpárosok is az út közepén tudnak kerülni, így ebben a csomópontban kicsit kiszámíthatatlan ilyenkor a közlekedők mozgása, ami felesleges balesetveszélyt jelent nem is beszélve a leszarom autósokról, akik előszeretettel fröcskölik le a gyalogosokat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 133

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Gajdov Géza Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink ismételten kitisztították
    a megadott helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    komm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére