Megoldatlan

Leányka utcai lakótelep megállója pocsolyás

A Leányka utcai lakótelep déli irányú villamosmegállójában megáll a víz, elfoglalva így a keskeny járda nagyrészét. A pocsolyát a járdán csak a villamoshoz legközelebbi oldalon lehet kikerülni.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka utcai lakótelep

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az a tipus nem létezik.:(
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd ha egyszer erre eljut egy "Szabadság híd képes" alacsonypads új villamos. akkor remélhetőleg ezeket a megállokat is megemelik és rendbe hozzák.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "…a jelzett helyszín lejtési viszonyait nem tudják módosítani…"
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002474-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00078176

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött BUBI tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Évtizedes elhanyagoltság

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járda tisztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vasút utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére