Megoldott

Kidőlt behajtani tilos tábla

Zivatar utca és a Rómer Flóris utca sarkán a Zivatar utca behajtani tilos táblája kidőlt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zivatar utca

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát visszahelyezték.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére