Megoldott

Undorító utcatábla a II. kerületben

Az a barna valami ott a házfalon egy régi utcanévtábla (az új vállmagasságban van). A réginek nem hiszem, hogy bárhol is helye lenne, az új meg odakerülhetne a rohadó helyére...

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzés(ek) alapján "Megoldott"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Fejlemény?
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A régi tábla helyére feljebb helyezzük az új táblát. Szíves türelmüket kérjük a munka elvégzéséig.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1.
    www.masodikkerulet.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor újra beküldöm.
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    A leszerelés megtörtént, viszont az újabb tábla ugyanúgy lent van, ahogy eddig. A régi tábla helyén most van egy ronda folt a falon.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi a helyzet?
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem írták ki sem az új táblára, sem a 4 db csavarra, sem pedig a létrára a közbeszerzést.
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nem oldották meg ezt a komplex feladatot...
  • Ferenc Bakró-Nagy hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindjárt március vége. Sikerült az önkormányzatnak szerződést kötnie egy tábla 4 db csavarral való feltételére?
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az utcanév táblák kihelyezésére jelenleg még nincs szerződésünk. A Kerület idei költségvetésének elfogadása után tudunk új szerződést kötni.
    Felvettük a megrendelések közé, várhatóan má...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sem történt semmi. Szeretném kérni a bejelentés újraküldését!
    Köszönöm!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a része az utcának a második kerülethez tartozik.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Lódarázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Deák Ferenc utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kupakgyűjtő szív használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére