Megoldásra vár

elhagyott bevàsàrlò kocsi

elhagyott bevàsàrlò kocsi

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kós Károly sétány

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kérését (1001195) frissítettük. További megjegyzések hozzáadásához használja ezt az e-mailt.
    ----------------------------------------------

    Szekfű Virág, 2021. márc. 1. 14:37 CET

    TESCO- GLOBAL Áruhá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére